Vi som arbetar på utbudet.se

Medarbetare och lagspelare

Vi som arbetar på utbudet.se är kreatörer, strateger, doers, lärare, visionärer, serviceproffs, administratörer, relationsbyggare, tänkare och techies. Det som förenar oss är att vi alla är grymma lagspelare och att vi har ett genuint intresse för skolan. Vi förstår värdet av kvalitet och variation i undervisningen. Kontakta oss gärna om du har några frågor, är intresserad av att distribuera ditt material via oss eller om du behöver hjälp med att plocka ut bra material till dina lektioner.

Vi har även verksamhet i Norge och Finland.

Kundtjänst och support för lärare och skolpersonal
info@utbudet.se eller 020-67 60 50

Kontakt och förfrågan avsändare och distribution av material
edvard.lind@utbudet.se eller 08-440 92 39

 

Välkommen att kontakta oss!

 

 

Fredrik 2020.jpg

Fredrik Skytt
CEO / founder

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie 2020.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Linus 2020.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +46 8 440 92 35
edvard.lind@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Blomman 2020.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Kajsa 2020.jpg

Kajsa-Maria Mörck 
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 44
fredrik.blom@utbudet.se kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Sara 2020.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Arja 2020.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +47 45 25 77 28 Phone: +46 8 440 92 32
sara.pedersen@subjectaid.no arja.karjalainen@subjectaid.fi
   

Tom 2020.jpg

Eemi Varila
Account Manager - Finland

 
Phone: +46 8 440 92 42  
eemi.varila@subjectaid.fi  
   

Marketing and Production

 

Mia 2020.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Steffie 2020.jpg

Steffie Bergström

Site manager Sverige / Sales
manager Sverige och Norge
Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +46 8 440 92 40
mia.lundin@utbudet.se steffie.bergstrom@utbudet.se
   

Johanna 2020.jpg

Johanna Silverdal
Site manager Norge

blank.png

Johnny Westerback
Art Director

Phone: +46 8 440 92 41  
johanna@subjectaid.no johnny@subjectaid.fi
   

blank.png

Kaisa Larsson
Customer service / Marketing support

blank.png

Mirjam Niemistö
Customer service / Marketing support

Phone: + 46 8 440 92 34 Phone: + 46 8 440 92 49
kaisa@utbudet.se mirjam@utbudet.se
   

Erik 2020.jpg

Erik Österholm
System Development Manager

Elin 2020.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

  Phone: + 46 8 440 92 30
erik.osterholm@utbudet.se elin.burefalk@utbudet.se