Vi som arbetar på utbudet.se

Medarbetare och lagspelare

Vi som arbetar på utbudet.se är kreatörer, strateger, doers, lärare, visionärer, serviceproffs, administratörer, relationsbyggare, tänkare och techies. Det som förenar oss är att vi alla är grymma lagspelare och att vi har ett genuint intresse för skolan. Vi förstår värdet av kvalitet och variation i undervisningen. Kontakta oss gärna om du har några frågor, är intresserad av att distribuera ditt material via oss eller om du behöver hjälp med att plocka ut bra material till dina lektioner.

Vi har även verksamhet i Norge och Finland.

Kundtjänst och support för lärare och skolpersonal
info@utbudet.se eller 020-67 60 50

Kontakt och förfrågan avsändare och distribution av material
edvard.lind@utbudet.se eller 08-440 92 39

 

Välkommen att kontakta oss!

 

 

8.jpg

Fredrik Skytt
CEO / founder

 
Phone: +46 8 440 92 31 
fredrik.skytt@utbudet.se 
  

Sales

 

16.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

15.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 39Phone: +46 8 440 92 35
edvard.lind@utbudet.selinus.ketzel@utbudet.se
  

11.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

9.jpg

Kajsa-Maria Mörck 
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 37Phone: +46 8 440 92 44
fredrik.blom@utbudet.sekajsa-maria.morck@utbudet,se
  

12.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

7.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +47 45 25 77 28Phone: +46 8 440 92 32
sara.pedersen@subjectaid.noarja.karjalainen@subjectaid.fi
  

3.jpg

Eemi Varila
Account Manager - Finland

 
Phone: +46 8 440 92 42 
eemi.varila@subjectaid.fi 
  

Marketing and Production

 

10.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

13.jpg

Steffie Bergström
Site manager Sverige / Sales
manager Sverige och Norge

Phone: +46 8 440 92 33Phone: +46 8 440 92 40
mia.lundin@utbudet.sesteffie.bergstrom@utbudet.se
  

14.jpg

Johanna Silverdal
Site manager Norge

 

 

Phone: +46 8 440 92 41 
johanna.silverdal@utbudet.se 
  

4.jpg

Kaisa Larsson
Customer service / Marketing support

2.jpg

Mirjam Niemistö
Customer service / Marketing support

Phone: + 46 8 440 92 34Phone: + 46 8 440 92 49
kaisa.larsson@utbudet.semirjam.niemisto@utbudet.se
  

6.jpg

Erik Österholm
System Development Manager

5.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

 Phone: + 46 8 440 92 30
erik.osterholm@utbudet.seelin.burefalk@utbudet.se