Godkänn -Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på utbudet.se. Genom att fortsätta godkänner du användningen av cookies och våra användarvillkor

Medarbetare

Välkommen att kontakta oss!

Utbudet.se har även verksamhet i Norge och Finland

 

Switch: + 46 8 676 05 00

 

Fredrik 2020.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie 2020.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Linus 2020.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +46 8 440 92 35
edvard.lind@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Blomman 2020.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Kajsa 2020.jpg

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 44
fredrik.blom@utbudet.se kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Sara 2020.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Arja 2020.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +47 45 25 77 28 Phone: +46 8 440 92 32
sara.pedersen@subjectaid.no arja.karjalainen@subjectaid.fi
   
   

Marketing and Production

 

Mia 2020.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Steffie 2020.jpg

Steffie Bergström
Sweden

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +46 8 440 92 40
mia.lundin@utbudet.se steffie.bergstrom@utbudet.se
   

Johanna 2020.jpg

Johanna Silverdal
Norway

blank.png

Johnny Westerback
Finland

Phone: +46 8 440 92 41 Phone: +46 8 440 92 43
rebecca@subjectaid.no johnny@subjectaid.fi
   

Alva Svensson 2020.jpg

Alva Svensson
Customer service

Mikaela 2020.jpg

Mikaela Lannerup
Customer service

Phone: + 46 8 440 92 36 Phone: + 46 8 440 92 44
alva@utbudet.se mikaela@utbudet.se
   

Olivia Amle 2020 svvit.jpg

Olivia Amlé
Customer service

Elin 2020.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

Phone: +46 8 440 92 49 Phone: + 46 8 440 92 30
olivia.amle@utbudet.se elin.burefalk@utbudet.se
   

Erik 2020.jpg

Erik Österholm
System Development Manager

 
   
erik.osterholm@utbudet.se  
   

 

 

 

Tillbaka till produkterna

Kontakta oss