Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på utbudet.se. Genom att fortsätta godkänner du användningen av cookies och våra användarvillkorJAG ACCEPTERAR.

Välkommen till utbudet.se!

Välkommen till utbudet.se!

Så här gör du

1. Välj material

Ange hur många exemplar du vill ha av ett material och lägg materialet i varukorgen.

2. Lägg order

När du beställt alla artiklar du vill ha - gå till varukorgen, högst upp till höger.

3. Logga in

För att genomföra beställningen - logga in om du redan är medlem. Annars klickar du på "Bli medlem" och fyller i din leveransadress

4. Beställ

Genomför din beställning - du får din beställning inom ett par dagar. Helt kostnadsfritt och utan fraktavgift.

Välj Ämne/Tema

Välj årskurs

Medarbetare

Välkommen att kontakta oss!

Utbudet.se har även verksamhet i Norge och Finland

 

Switch: + 46 8 676 05 00

 

Fredrik.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Linus.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +46 8 440 92 35
edvard.lind@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Blomman.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Kajsa.jpg

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 44
fredrik.blom@utbudet.se kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Sara_2.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Arja.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +47 45 25 77 28 Phone: +46 8 440 92 32
sara.pedersen@subjectaid.no arja.karjalainen@subjectaid.fi
   
   

Marketing and Production

 

Mia.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Steffie_2.jpg

Steffie Bergström
Sweden

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +46 8 440 92 40
mia.lundin@utbudet.se steffie.bergstrom@utbudet.se
   

Rebecca .jpg

Rebecca Rieem Schwartz
Norway

Johanna.jpg

Johanna Silverdal
Föräldraledig

Phone: +46 8 440 92 41  
rebecca@subjectaid.no johanna@subjectaid.no 
   

blank.png

Alva Svensson
Customer Service

blank.png

Johnny Westerback
Finland

Phone: + 46 8 440 92 36 Phone: + 46 8 440 92 43
alva@utbudet.se johnny@subjectaid.fi
   

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Elin.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

  Phone: + 46 8 440 92 30
erik.osterholm@utbudet.se elin.burefalk@utbudet.se
   

blank.png

Olivia Amlé
Customer Service

 
Phone: +46 8 440 92 49  
olivia.amle@utbudet.se  
   

 

 

 

Tillbaka till produkterna

Kontakta oss