Välkommen till utbudet.se!

Välkommen till utbudet.se!

Så här gör du

1. Välj material

Ange hur många exemplar du vill ha av ett material och lägg materialet i varukorgen.

2. Lägg order

När du beställt alla artiklar du vill ha - gå till varukorgen, högst upp till höger.

3. Logga in

För att genomföra beställningen - logga in om du redan är medlem. Annars klickar du på "Bli medlem" och fyller i din leveransadress

4. Beställ

Genomför din beställning - du får din beställning inom ett par dagar. Helt kostnadsfritt och utan fraktavgift.

Välj Ämne/Tema

Välj årskurs

Medarbetare

Välkommen att kontakta oss!

Utbudet.se har även verksamhet i NorgeFinland och Danmark

 

Switch: + 46 8 676 05 00

 

Fredrik

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie

Edvard Lind
Head of Sales

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +46 8 440 92 40
edvard.lind@utbudet.se steffie.bergstrom@utbudet.se
   

Blomman.png

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Linus.png

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 35
fredrik.blom@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Sara_2.png

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Marita

Marita Renman
Account Manager - Finland

Phone: +47 45 25 77 28, +46 8 440 92 38                        Phone: +358 9 5840 0500, +46 8 440 92 42
sara.pedersen@subjectaid.no marita.renman@subjectaid.fi
   

Anna.png

Anna Riise-Knudsen
Account Manager - Denmark

 
Phone: +45 33 600 600, +46 70 847 646  
anna.riise-knudsen@edufy.dk  
   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Arja

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +46 8 440 92 32
mia.lundin@utbudet.se arja.karjalainen@utbudet.se
   

Rebecca

Rebecca Rieem Schwartz (Tjänstledig)
Norway

Kajsa.png

Kajsa-Maria Mörck
Norway

Phone: +46 8 440 92 43 Phone: +46 8 440 92 44
rebecca@subjectaid.no kajsa-maria.morck@subjectaid.no       
   

Johanna

Johanna Silverdal
Finland

Elin

Elin Burefalk
Project Manager

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: + 48 8 440 92 30
johanna.silverdal@subjectaid.fi elin.burefalk@utbudet.se
   
   

 

Kontor

Utbudet AB Besöksadress
Box 45404 Tegnérlunden 3
104 31 Stockholm                                     111 61 Stockholm                   
   
Org nr: 556662-1727  

 

 

 

Tillbaka till produkterna

Kontakta oss